Apie projektą

Naujos statybos butai Pašilaičiuose

Amber City – tai šiuolaikinis, modernus, aplink vidinį kiemą išsidėstęs penkių gyvenamųjų namų kompleksas, užtikrinantis aukščiausią gyvenimo kokybę!

Projekto plėtotojas – UAB “PPI Group”

Projekto rangovas – AB “Panevėžio statybos trestas”

Jauki gyvenamoji aplinka ir dėmesys saugumui

Rūpinamės gyventojų patogumu ir saugumu. Uždara Amber City gyvenvietė – tai jauki atmosfera ir darni harmonija. Namai išsidėstę aplink didelį, šiuolaikišką vidinį kiemą su poilsio erdvėmis. Čia įrengti lauko treniruokliai, pavėsinės, iškylų zonos, kiemo baseinas, ugdančios ir saugios vaikų žaidimo aikštelės. Naujos statybos butai Vilniuje Pašilaičiuose supami draugiškos ir saugios gyvenamųjų namų kaimynystės. Apželdinta aplinka ir patogūs suoliukai, pasivaikščiojimų keliai ir dviračių takeliai garantuos malonų laisvalaikį ir ramų poilsį. Rūpinantis gyventojų saugumu, namai įrengti su rakinamomis laiptinėmis ir telefonspynėmis. Visa teritorija stebima patikimomis IP vaizdo kameromis. Transporto priemones galima statyti dviejų aukštų požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje arba palikti antžeminėse stovėjimo vietose. Laikui bėgant, komplekse planuojama įkurti mažas krautuvėles ir įmones, teikiančias kasdienes paslaugas.

Kokybiški, šilti ir šviesūs butai

Kokybiškas, patvarus, ilgaamžis, pastelinių spalvų fasadas gyvenamajai aplinkai suteikia daugiau šilumos ir jaukumo. Pirmi Amber City daugiabučių aukštai turi net 3 metrus siekiančias lubas ir erdvias terasas ramiam Jūsų poilsiui. Siekiant pasirūpinti gyventojų komfortu, namuose sumontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys dideli ir modernūs trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu, todėl visi butai yra šviesūs ir šilti. Silikatinių plytų mūro namai saugo šilumą ir atitinka B energinio efektyvumo klasę, o reguliuojama „Danfoss“ šilumos kontrolės sistema garantuoja individualius lūkesčius atitinkančias komforto sąlygas ir mažesnes šildymo sąnaudas.

Funkcionalus gyvenamosios erdvės išplanavimas

Naujos statybos butai turi jaukią terasą ir erdvų balkoną. Gyventojus džiugins ir moderniai įrengtos laiptinės, į kurias patenka daug natūralios šviesos. Siekiant maksimalaus funkcionalumo ypatingas dėmesys skiriamas gyvenamosios erdvės išplanavimui – pirkėjams siūlomi butai su nišose esančiomis virtuvėmis (atskirtos pertvara), miegamuosiuose įrengtomis drabužinėmis, sieninių spintų nišomis ir tamsiais kambariukais. Siekdami taupyti Jūsų laiką, bet kurį Jums patikusi butą galime pasiūlyti su PILNA APDAILA! Individualiam skoniui siūlomi du dizainerio parengti variantai – skandinaviškas jaukumas arba moderni klasika.

Apgalvota vieta ir patogus susisiekimas

Projekto adresas: Grigalaukio g. 30, Vilnius.

Gyvenamosios vietos lokacija užtikrina patogų susisiekimą, nepriklausomai nuo to, ar naudositės viešuoju transportu ar nuosavu automobiliu. Atstumas iki viešojo transporto stotelės siekia vos kelis šimtus metrų – čia kursuoja 5G, 32, 46, 105N autobusai ir 7, 13, 18 troleibusai. Jei važiuosite nuosavu automobiliu, miesto centrą pasieksite vos per 10 minučių. Gyventojų patogumui šalia komplekso įkurti vaikų darželiai, mokyklos, parkai, sporto klubai, prekybos centrai ir gydymo įstaigos.