Silikatinių plytų mūras
Klinkerio apdaila
Vaizdo kameros
A klasę atitinkantys 6 kamerų langai
Saugi, graži aplinka

Ypatingi pasiūlymai

Visi pasiūlymai
Aukštas Kambarių sk. Plotas Balkonas Langų kryptis Buto Nr. Kaina Statusas
1 4 85.31 Ne ŠV II-A1-1 € 97 200 € 93700 Laisvas
1 3 74.22 Ne PV, ŠR III-B1-2 € 93 000 € 89600 Laisvas
6 2 37.78 Ne ŠV, ŠR III-B6-4 € 55 000 € 54100 Laisvas

Apie projektą

Vieno sėkmingiausio 2012 m. Vilniaus projekto Amber Haus tęsinys - Amber City.


Projekto plėtotojas
UAB "PPI Group"

Apie Ambercity

Tai naujas aukštos kokybės penkių gyvenamųjų namų kompleksas, išsidėstęs aplink unikalų vidinį parką. Pastatai išsiskiria ilgaamžiu ir patvariu šiltų spalvų fasadu. Namuose sumontuoti dideli šiuolaikiški trijų stiklų langai, tad visi butai ypač šviesūs ir šilti - B klasės energinis naudingumas. Silikatinių plytų mūro lauko sienos apšiltintos laikantis naujausių techninio reglamento reikalavimų, o individuali Danfoss šilumos reguliavimo sistema garantuos dar mažesnes eksploatacines išlaidas.

Butai

Itin funkcionalūs butų išplanavimai. Visi butai turi erdvų balkoną arba terasą, pirmuosiuose aukštuose su terasomis. Daugelyje butų yra sandėliukai. Net 30 butų mažo aukštingumo korpusuose, o kituose jūsų patogumui įrengti liftai, laiptinėse daug natūralios šviesos. Bet kurį Jums patikusį butą jau galite įsigyti su PILNA APDAILA! Rinkitės iš dviejų profesionalaus dizainerio paruoštų įrengimo variantų - moderni klasika arba skandinaviškas jaukumas.

Išskirtinė kokybė, saugumas ir patogumas

Komplekse didelis vidinis kiemas su poilsio zonomis ir iškylų vietomis. Lauko treniruokliai, pavėsinės, saugios ir lavinančios žaidimų aikštelės vaikams. Apželdinta aplinka, pasivaikščiojimų ir dviračių takai, suoleliai. Planuojamas vaikų  darželis. Saugi ir draugiška kaimynystė. Komplekse planuojama įkurti jaukias krautuvėles ir kasdienes paslaugas teikiančias įmones. Visa teritorija aptverta ir stebima IP vaizdo kameromis, uždaras vidinis kiemas, rakinamos laiptinės, prie įėjimų telefonspynės.

Vieta

Kompleksas įsikūręs Pašilaičių seniūnijoje.
Patogus susisiekimas vidomis kryptimis, iki viešojo transporto stotelės vos keli šimtai metrų.
Puikiai išvystyta infrastruktūra - netoliese darželiai, mokyklos, prekybos centrai.

Vieta mieste

Adresas: VIRBELIŠKIŲ G. 7

Patogus susisiekimas visomis kryptimis, iki viešojo transporto stotelės vos keli šimtai metrų. Puikiai išvystita infrasutruktūra - netoliese darželiai, mokyklos, prekybos centrai.

Susisiekime!

Pardavimų skyrius

Telefonas
+370 612 55999

El. paštas
pardavimai@ambercity.lt

Mūsų specialistai jus pakonsultuos ir padės išsirinti geriausią būsto pasiūlymą bei atsakys į visus klausimus.