Apie projektą

Naujos statybos butai Pašilaičių mikrorajone

Amber City – tai šiuolaikinis, modernus, aplink vidinį kiemą išsidėstęs penkių gyvenamųjų namų kompleksas Vilniuje, užtikrinantis aukščiausią gyvenimo kokybę!

Projekto plėtotojas – UAB “PPI Group”

Projekto rangovas – AB “Panevėžio statybos trestas”

Ambercity aplinka ir saugumas

Saugi ir draugiška gyvenamųjų namų kaimynystė. Uždara gyvenvietė, kurioje namai išsidėstę aplink didelį ir jaukų vidinį kiemą su poilsio zonomis ir iškylų vietomis, lauko treniruokliais, pavėsinėmis, saugiomis ir lavinančiomis vaikų žaidimo aikštelėmis, kiemo baseinu. Namus supa apželdinta aplinka, pasivaikščiojimų ir dviračių takai, suoleliai. Visa gyvenvietės teritorija stebima IP vaizdo kameromis, rakinamos laiptinės, prie įėjimų telefonspynės. Komplekse planuojama įkurti jaukias krautuvėles ir kasdienes paslaugas teikiančias įmones. Gyventojų patogumui įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė arba antžeminės parkavimo vietos.

Išskirtinė namų kokybė

Kokybiškas, patvarus, ilgaamžis, pastelinių spalvų fasadas gyvenamajai aplinkai suteikia daugiau šilumos ir jaukumo. Silikatinių plytų mūro namai saugo šilumą ir atitinka B energinio efektyvumo klasę, o reguliuojama „Danfoss“ šilumos kontrolės sistema garantuoja individualius lūkesčius atitinkančias komforto sąlygas ir mažesnes šildymo sąnaudas. Siekiant pasirūpinti gyventojų komfortu, namuose sumontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys dideli ir modernūs trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu, todėl visi butai yra šviesūs ir šilti. Pirmi Amber City daugiabučių aukštai turi erdvias terasas ramiam Jūsų poilsiui.

Funkcionalūs butų išplanavimai

Itin funkcionalūs butų išplanavimai, virtuvės nišose, atskirtos pertvara, tamsūs kambariukai, drabužinės miegamuosiuose, nišos sieninėms spintoms. Visi butai turi erdvų balkoną arba terasą. Laiptinėse daug natūralios šviesos. Bet kurį Jums patikusį butą jau galite įsigyti su PILNA APDAILA! Rinkitės iš dviejų profesionalaus dizainerio paruoštų įrengimo variantų – moderni klasika arba skandinaviškas jaukumas.

Vieta

Projekto adresas: Grigalaukio g. 32 ir Grigalaukio g. 34, Vilnius.

Vieta pasižymi patogia lokacija, Jums nekils rūpesčių dėl susisiekimo nuosavu automobiliu ar viešuoju transportu. Nuosavu automobiliu miesto centrą pasieksite per 10 minučių, o iki viešojo transporto stotelės vos keli šimtai metrų, iš kurios kursuoja autobusai: 5G, 32, 46, 105N ir troleibusai: 7, 13, 18.  Jūsų patogumui netoliese yra įsikūrę vaikų darželiai, mokyklos, prekybos centrai, sporto klubai, gydymo įstaigos ir parkai.